Hakkımızda

Biz de sizi merak ediyoruz ^.^
 • Önceliğimiz her zaman çocuğunuzun gelişimi

  Bir çok ebeveyn nefes almak için oyun evlerini dolduruyor, ancak biz oyun evlerini zihinsel ve bedensel gelişim için çocukla dolduruyoruz!
  Onlar eğlenip, öğrenirken; hem gelişiyor, hem sosyalleşiyor.. Bu süre zarfında siz de kahvenizi yudumlayıp, psikolojik terapi sürecinizi sevdiklerinizle paylaşma fırsatı yakalayabilirsiniz.
 • Oyun Evi Ekibimiz

  • Çok Katlı Mimari

   Yapı mimarisi sayesinde gürültü kirliliği olmadan, gürültü yapabiliriz!

  • Çocuk Menüleri

   Çocuğunuzun sağlıklı beslenmesine yönelik özel organik menüler

  • Yeni Nesil Mobilya

   İç mekan dizaynında güvenlik ve sağlık odaklı malzeme

  • Sıcak İçecekler

   Her daim sıcak süt ve kahvemiz sizleri bekliyor

  • Saate Bakmıyoruz

   Önemli olan sizin ve çocuğunuzun keyfi, saati umursamıyoruz

  • Memnuniyet Odaklı

   Bünyemizdeki en önemli unsur müşteri memnuniyeti, sizler bizim için önemlisiniz

  • Gelişime Açık

   Ekibimizle tamamen öneri ve gelişmelere yönelik hareket etmek zorundayız

  • Randevu Sistemi

   Ön kayıt şeklinde planlı çalışıyoruz, bekleme veya yer kalmadı sorunu yok!

  • Selen Işıktaş
   Öğretmen

   2018 yılında milli eğitim bakanlığına bağlı ilkokulda yardımcı öğretmen olarak çalışmıştır.

  • Beyza Nur Güleç
   Öğretmen

   2018 yılında milli eğitim bakanlığına bağlı anaokulun da yardımcı öğretmen olarak çalışmıştır.

  • Berfu Karataş
   Öğretmen

   2011 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı çeşitli özel okullar da okul öncesi öğretmenliği ve drama eğitmenliği yapmıştır.

  • Yağmur Sarıcıoğlu
   Öğretmen

   2011 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı çeşitli özel okullar da okul öncesi öğretmenliği ve seramik öğretmenliği yapmıştır.

 • Oyun gruplarına katılmak mı istiyorsunuz?

 •             Oyun; çocuklarda dil, zihin, sosyal duyusal ve motor becerilerini geliştirerek, kendini ifade ettiği ve yeteneklerini fark edebildiği en önemli etkinliktir.

              Oyunun çocuk üzerinde yadsınamayacak kadar önemli etkileri olduğu birçok araştırma sonucunda ortaya konmuştur. Dünya Çocuk Yılı nedeniyle 1977 yılında açıklanan Çocuk Oyun Hakları Malta Deklerasyonu’nda, oyunun beslenme, sağlık, barınma ve eğitimin yanısıra, her çocuğun gelişim potansiyeli için yaşamsal önemi olduğu vurgulanmıştır (Heseltine ve Holborn, 1987). Çocuk oyunla, gerçek dünya ile kendi dünyası arasındaki bağlantıyı kurar. Oyun, çocukların problemlerini çözmelerine, objeleri tanımalarına, çevrelerini araştırmalarına ve aynı zamanda onların sosyal gelişimlerine katkı sağlar. Çocuk, hayalindeki oyun karakterlerini taklit ederek çevresini anlamayı ve toplum içinde yerini bulmayı öğrenir. Oyun, engellenmiş öfkenin, kıskançlığın ve korkunun yenildiği, rekabetin öğrenildiği yerdir.

              Bizler bu önemi vurgulamak ve çocuklarımıza bu imkanı sunabilmek için JOB & JOY Cafe – Çocuk Oyun ve Parti Evimizi açmış bulunmaktayız.

              Büyük şehirlerin; insanı hızla yalnızlaştırdığını ve oyun alanlarının sokaklardan içerilere, kapalı alanlara taşındığını göz ardı etmeden, çocuklarımızın sosyalleşmesi için, empati kurmayı öğrenmesi, duygusal, bilişsel, dilsel yetilerinin gelişmesi adına JOB & JOY  Cafe – Çocuk Oyun ve Parti Evimizde minik serüvencilerimiz için birbirinden güzel alanlar oluşturduk.

              JOB & JOY Cafe – Çocuk Oyun ve Parti Evimizde; İngilizce Oyun Grubu, Müzik-Orff-Ritim Oyun Grubu, Görsel Sanatlar-Seramik Oyun Grubu, Eğlen-Öğren-Keşfet Oyun Grubumuzla, hafta içi üç gün(Salı-Çarşamba-Perşembe) ikişer saat, hafta sonu iki gün (Cumartesi-Pazar) ikişer saat eğlenerek, keşfederek, uygulayarak, öğrenerek ve en önemlisi mutlu olarak çocuklarımızla birlikte kaliteli zamanlar geçirmekteyiz.

 • Akran birlikteliği çocukların sağlıklı gelişiminde çok önemli rol oynamaktadır.  JOB & JOY ailesi olarak bu önemi göz ardı etmeden çocuklarımızın bizimle geçireceği zaman dilimlerinde yaş gruplamalarımızı ona göre yaptık.

  • 0-3 yaş çocuklarımız: 11:00 – 13:00
  • 3-6 yaş çocuklarımız: 14:00 – 16:00

              Eğlenerek öğrenen çocuklarımız için aynı zamanda; JOB & JOY Oyun ve Parti Evi olarak; serbest zaman etkinlikleri, oyun alanları, planetaryum-uzay bilim merkezi, meslek-oyun atölyeleri, özel kutlamaların yapılabileceği parti alanı, görsel sanatların sahneyle buluştuğu tiyatro sahnesi ve sunum alanıyla dolu dolu vakit geçirebilcekleri bir ortam hazırladık.

              Kendi serüvenlerini oluşturan çocuklarımız, JOB&JOY Oyun ve Parti Evinin oluşturduğu meslek ve oyun atölyeleri ile uygulama yaparak hayata hazırlanmaya devam ediyor. Market, itfaiye, inşaat, karakol, arkeoloji, cafe-pizza, çiftlik, hastane, oto tamir ve benzinlik atölyelerimizle hayatın içindeki bir çok alanı tanıma ve bu alanda keşifler yapıp hayata hazırlanma imkanı bulmaktadır.

              ‘Mutlu ebeveyn, mutlu çocuk’ ilkesini benimseyerek anne-babaları ve konuklarımızı da unutmadık. Çocuklarımız alanında uzman öğretmenlerimizle keyifli vakit geçirirken, 26 adet kamera ile televizyon ve tablet aracılığıyla onları izleyebileceğiniz, aynı zamanda yiyecek-içecek, sosyal alan ve canlı müzik imkanı sunduğumuz kafemiz mevcuttur.